yael-philosof - אימון אישי רוחני
   


 

Back
דף הבית >> אימון אישי רוחני

אימון אישי רוחני - הוא אימון שבמרכזו עומדת מערכת היחסים שלנו עם עצמנו, כנקודת המפתח לכל שינוי ו/או חוויה שאנחנו רוצים לחוות בחיינו.

אני רואה את תהליך האימון, כהליכה במבוך של מראות, אנחנו לא ממש יודעים את הדרך, אך היא מתגלה תוך כדי, ובינתיים נותנת לנו הזדמנות, לראות את עצמנו מכל מיני זוויות, שלא ראינו קודם.

כמו כל תהליך אימון, גם האימון הרוחני ממוקד מטרה ותוצאות, זיהוי ושינוי דפוסי מחשבה, והתנהגות ואמונות מגבילות, שלא משרתות אותנו.

בתהליך האימון הרוחני, אנו משתמשים בכלים רוחניים כגון: מדיטציה, הצהרת כוונות, כתיבת יומן, תפילה, חוקים רוחניים ועוד...  על מנת להכיר את עצמנו ואת כוח היצירה והבריאה שלנו, כבסיס לחיים שאנחנו רוצים לחיות ולמערכות היחסים שלנו

תהליך האימון הוא פרקטי ומעשי. זו דרך קצרה יחסית להשגת יעדים, לפריצת הגבולות של עצמנו ולהכרה ומיצוי טוב יותר של הפוטנציאל שלנו.

בתהליך האימון, המתאמן הוא ה"שחקן המרכזי". הוא מגדיר את המטרות אליהן הוא רוצה להגיע, וכמאמנת, אני רואה איתו את החזון, את היעד, אליו אנו רוצים להגיע, (ואף רואה את הדברים "בגדול" יותר),  ומכאן נותנת כלים, ידע, ניסיון, נקודת מבט רחבה, תרגילים ומשימות, שיקוף, ותמיכה בתהליך ההתפתחות והצמיחה עד להשגת התוצאות הרצויות.

מכיוון שהאדם הוא ישות הוליסטית, גם האימון מתייחס אל האדם כמשהו כוללני. לכן, ההתמקדות היא באדם ובדפוסי החשיבה שלו ולא בחוסר הצלחה, בתחום מסויים - שזה הסימפטום. (זוגי, עסקי, חברתי או אחר).

במהלך השנים, עבדתי עם אנשים שהגיעו אלי כי רצו למצוא זוגיות, אנשי עסקים ומקצועות חופשיים, ואנשים שרצו ליצור שינוי, ללכת אחרי הלב, ולא ידעו איך. המשותף לכולם היה הנכונות להכיר את עצמם בדרך שונה ולקחת אחריות מלאה על חייהם.

כתוב בספר תהילים: "ותחסרהו מעט מאלהים"... (תהילים פרק ח' פסוק 6). להבנתי, האדם ניחן בכוחות בריאה, כבירים ואינסופיים, המושווים לכוח הבורא, ומכאן יכולתנו ליצור את המציאות, שאנו רוצים לחיות. החוסר המועט שמזוכר, הוא החוסר שלנו באמונה, שאנחנו אכן יכולים לעשות זאת. מכאן, מטרת האימון היא ללמוד להשתמש בכוחות אלה וליצור את החיים שהיינו רוצים. 

הערה חשובה!


במקרים מסוימים, ניתן לערוך את האימון, באיזור המגורים של המתאמן.


 

אימון אונליין, הוא אימון המתבסס על שיחה בכלי תקשורת (טלפון, SKYPE), ועל משימות שנשלחות באימייל. האימון אינו תלוי מקום, הוא יכול להיערך מכל מקום בעולם ולכל מקום בעולם.

כמו באימון פנים אל פנים, שיחת האימון נערכת אחת לשבוע, במשך שעה והמתאמן מקבל משימות אותן עליו לבצע.


מטרת האימון:

כמו בספורט, האימון עוזר לנו ללמוד להפעיל "שרירים חלשים", כדי שנוכל להגיע להישגים טובים יותר, למימוש הפוטנציאל שלנו, וללמידת דפוסי חשיבה והתנהגות אפקטיביים.
במהלך האימון, המתאמן קודם כל לומד להכיר את עצמו ברמה עמוקה ולהשתמש ביכולות המולדות שלו (כישות רוחנית החיה בעולם פיזי), ליצירת החיים אותם היה רוצה. לאורך התהליך המתאמן רוכש כלים לצמיחה אישית, פריצת דרך והגשמת החזון שלו.


פרטים על תהליך אימון רוחני ו/או אונליין - תוכנית ליווי אישי:

התהליך מתקיים במשך 12 שבועות רצופים, בפגישות אחת לשבוע (פגישה פיזית או בסקייפ), למשך שעה ורבע.
בתחילת התהליך נגדיר מטרה מדויקת אותה חשוב לך להשיג דרך התהליך, נראה מה עצר אותך מלהגיע למטרה,
מה הצעדים שאפשר להתחיל בהם עכשיו ונגלה את הדרך.
מדובר בתהליך חווייתי ששם אותך במרכז.
לאורך התהליך נעבוד על מערכת היחסים שלך עם עצמך - שהיא מערכת היחסים האמיתית היחידה שקיימת בחייך, נבין איך מערכת יחסים זו משפיעה על התוצאות שהגעת אליהן, מה מניע/עוצר אותך, איך להפעיל "שרירים", יכולות, שפה, אפשרויות וכלים שזמינים עבורך, כדי לקדם אותך לעבר המטרה.

תהליך הליווי הוא תהליך של מודעות עצמית, יציאה מאזור הנוחות, הרחבת הגבולות של עצמך, הבנה מהי אהבה עצמית ופיתוח אהבה עצמית ברמה עמוקה יותר וכדרך חיים.

אין ספק שבסוף התהליך, חייך כבר לא יהיו אותו דבר...

לבחינת התאמתך לתהליך, יש למלא את השאלון המצורף ולשלוח אותו אלי במייל:


coach10@walla.com

תוך 24 שעות אתאם איתך שיחה אישית.

להורדת השאלון


יעל פילוסוף - 054-4923833


coach10@walla.com
 

מה מספרים לקוחות שעברו תהליך אימון אישי?
 

"באמצע משבר חיפשתי מקום פרטי לחזק את עצמי, לעבד את ההווה ולחשוב על העתיד. הגעתי ליעל ללא מידע קונקרטי על שיטת האימון עם המלצה חמה מחברה. אחרי שיחת טלפון קצרה קבענו להיפגש. מצאתי ביעל לאורך האימון נכונות להבין לעומק את המקומות הכואבים והבלתי פתורים, להבין סיטואציות, קשרים אסוציאטיביים, משקעי עבר, והמציאות היומיומית, יחד עם אינטליגנציה רגשית גבוהה וחשיבה יצירתית לעקוף את המחסומים שהקמתי.
אני מרגישה שיעל ראתה אותי לאורך האימון כפי שאני, שמצאה את הקצב הנכון והייתה קשובה למקום הספציפי שהייתי בו בתהליך, לא וויתרה לי לרגע על ההסתכלות פנימה ולא נתנה לי לברוח לפתרונות קלים. מרגשת אותי במיוחד היכולת של יעל לעודד לתמוך ולראות את הטוב והמופלא מאימון לאימון.
 
אין לתאר את כמות ההבנות והשינוי שיעל קידמה בחיי. אני יודעת מה אני רוצה, מה אני מרגישה וגם יש לי כלים לצאת איתם לדרך. פלא".

גל


*********

התחלתי את המפגשים עם יעל דרך המלצה של חברתי לשעבר לפני כ-5 חודשים,
שבניהם הייתי חודש בחו"ל.
חברתי דאז שמעה על יעל מחבר נוסף שפשוט שינה את חייו בעקבות האימון והמליצה לי לעבור זאת.
באותה תקופה הייתי בצומת בחיים שמתקשרת למקום העבודה בו אני נמצא,
לחיי הזוגיות שלי שקצת דעכו, ליחסים ביני לבין עצמי (הבטחתי לעצמי הבטחות ולא עמדתי בהם) ובכלל למקומי בעולם, מכאן והלאה ולאן?
אני אדם די סקפטי בכל מה שקשור לאימונים רוחנייםקואוצ'ינג, פסיכולוגים ושאר עולמות אלו ואחרים, אך בשיחת הטלפון הראשונה שעשיתי עם יעל היה בה משהו שגרם לי לסמוך עליה ולתת בה אמון שהיא יודעת מה היא עושה.
לפני שבכלל היא זימנה אותי לאימון או אמרה לי שזה יכול להתאים לי היא החלה לשאול אותי שאלות על עצמי, על עיסוקיי, על הדברים שהייתי רוצה לשנות בעצמי ועל למה בכלל אני חושב שאימון רוחני זו הדרך? למרות שפניתי אליה כי בכלל רציתי אימון עסקי.
רציתי שמקום העבודה שלי ישתנה ורציתי לדעת איך אוכל להיות עצמאי מצליח בלי הפחד מכישלון ולעשות זאת כמובן בדרך הנכונה. אך טענתה הייתה שבכל תחום בחיים שבו אנו רוצים להצליח ולשנות חשובה יותר מכל המערכת יחסים שלנו עם עצמנו. אם נשפר, נתמיד ונטפח את המערכת יחסים הזו נראה תוצאות בכל התחומים בחיינו, משם הכל מתחיל.
הרמתי גבה, שאלתי את עצמי אם יש משהו שאני לא אוהב בעצמי או מסוכסך עם עצמי באיזו שהיא צורה? היה ברור לי שלא, אני אדם עם מעגלים חברתיים גדולים, יש לי משפחה אוהבת ותומכת, טוב לי עם עצמי ואני גם אוהב את עצמי אז מה יכול להיות בעייתי? אך אחרי השיחה חשבתי על זה וגיליתי שאולי יש כמה דברים שהייתי רוצה להשתפר בהם וקבעתי פגישה. אגב לכל אחד יש דברים שהיה רוצה לשנות בעצמו ו/או לשפר בחיים ולהתמיד בהם כמובן.
 
יעל הינה מאמנת מקצועית ומחוננת, היא קשובה בצורה בלתי רגילה לאדם היושב מולה, יש לה את היכולת לזהות מה באמת מסתתר בתוך הנשמה שלך, מהו הרצון האמיתי היושב שם בתוכך ומונע ממך להיות עצמך, להתחבר לאמת שלך וללכת בדרך שאתה כל כך רוצה ללכת בה אך משום מה מהסס או דוחה זאת לפעם אחרת.
היא שמה לפניך את הדברים על השולחן מציגה לך בצורה חכמה את מה שאתה בעצם מרגיש אך לא אומר.
לי היא גרמה לקחת את עצמי בידיים, להסתכל לאמת בעיניים ולהחליט שאני עושה שינוי, מתנתק מהרגלים נוחים שלא באמת משרתים אותי וחושב בצורה צלולה כנה ואמיתית.
כשכל זה מונח לך על השולחן אין לך ברירה אלא לשנות זאת לצורה בה באמת אתה רוצה לחיות אך מפחד להגיד ולעשות, כי פשוט התרגלת או שפשוט אתה בורח מהאמת. 

מאז עבודתי על עצמי ועם יעל פתחתי עסק עצמאי, התנתקתי מהעבודה הקודמת שכל כך היה לי קשה לעזוב, נפרדתי מבת זוגתי ב-3 שנים האחרונות (3 שנים פשוט לא הייתי בטוח אם זו היא, אך אהבתי אותה מאוד ועשיתי לבסוף את הצעד הנכון שאיתו אני כ"כ שלם), התחלתי להחמיא לעצמי, להיות גאה במי שאני, נכנסתי לכושר, התחלתי לאכול בריא ומחושב ואני פשוט מרגיש שאני יותר ויותר אוהב את עצמי מיום ליום. התחלתי פשוט לעבוד על עצמי ועל הדרך בה אני רוצה לחיות.
לסיכום: אין מחיר לאהבה והגשמה עצמית. אתה והפוטנציאל הקיים בך הוא ההשקעה המשתלמת ביותר !!!


בברכה,
בן

*********


יעל יקרה!

 
מאז שהתחלתי האימון אתך  (עד כה עברו רק 3 מפגשים!)
 
התרחש המפץ של חיי!!
 
במפגש של אתמול שאלת אותי: "איך את מרגישה?"  ועניתי לך: אני מרגישה מאד נרגשת, בתחושה שמהו נפלא ועצום התחיל להתרחש בחיי..!
 
אז זהו, שזה ממש כך, כאן ועכשיו, באים וקורים לי נסים!
 
מה שלא קרה ב- 73 שנות חיי, התחיל לקרוא מאז 3 השבועות האחרונות,
 
מאז שיצרתי קשר אתך,
 
ומהרגע שהתחלתי ליישם את התרגולים שנתת לי לבצע, התוצאות מגיעות במיידות
 
והן מרגשות, מפתיעות ומדהימות אותי עד עומק נשמתי!.
 
1. התחלתי לקבל כסף עבור הזמן והידע שאני נותנת לאחרים.
 
2. מערכות היחסים שלי עם נכדתי שנותקו, שוב התחדשו ובאופן הרבה יותר איכותיים,
 
3. עשיתי  עם נכדתי התרגול שעלי לשאול אם אני תוקפנית כלפיה, והתשובה שלה הייתה מרגשת ביותר, (אראה לך בפגישתנו  הקרובה ).
 
4. קצב התקדמות של הבנייה בשיתוף עם ילדיי, בימים האחרונים קיבל תאוצה, הוגבר וכבר רואים איך החלום רוקם עור וגידים.
 
5,מערכות היחסים שלי עם כול ילדיי משתפרים מיום ליום, תהליך שהתחיל זה זמן ,אבל  בזכות השיחות אתך, הפכו להיות יותר טובים ומאוזנים יותר.
 
6. גם מערכות היחסים עם השכנים שלי השתפרו והתאזנו...
 
7. והפנינה שבכתר!, התחלתי להשקיע את כול כולי, במערכות היחסים שלי עם עצמי... 
 
וכול זה... מאז שלוש השבועות בלבד! מאז שהתחלתי להתאמן אתך, ולפי ההתחלה טובה שכזאת, אני כבר יכולה לראות בעניי רוחי, כמה טוב ומעניין יהיה לי להמשיך לצעוד אתך, יד ביד מסע אל עצמי.
 
אני מלאת הכרת תודה לך!
 
מודה לבורא העולם על ששלח לי אותך להיות לי מורת דרך, בהמשך המסע שלי, בפרק הכי משמעותי ומרתק של חיי.
 
בברכה
 
אסתר

*********


יעל,

תודה רבה רבה על העזרה והכלים שנתת לי לגלות בתוכי.
כשנפגשנו הייתי מבולבל ומיואש. אך דרך הישירות, הכנות, יכולות הזיהוי המדהימות שלך והמקצועיות שלך, לאט לאט לימדת אותי לזהות את מי שאני בצורה הכי כנה; את הדברים שמצמיחים אותי, אך מאד חשוב גם את הדברים שמאטים אותי, שבעבר התעלמתי מהם והדחקתי אותם. עזרת לי להבין שאני צריך לחיות את החיים של דניאל ולא את של אף אחד אחר. הדברים הבסיסיים האלה והעבודה המסורה של שנינו הצמיחה אותי בכל כך הרבה דרכים שונות.

שוב תודה ובהצלחה בכל,

דניאל

***************

יעל יודעת להגיד את הדברים הנכונים ביותר, גם אם באותו רגע זה לא "נוח" לשמוע, ממרחק הזמן, היא צודקת....מומלץ ביותר לכל מי שעדיין לא ויתר על עצמו!

מיכל מ.

 
*********

יעל פילוסוף, מאמנת לחיים
אם תסתכלו על הפייסבוק שלה ועל כל מה שהאישה הזאת עושה ומייצרת, תחשבו שיש לה צי של עובדים. אבל זו תהיה טעות, כי הכל נעשה בעשר אצבעות אמונות ובטוחות.
עם יעל אני בקשר כבר הרבה שנים ואני מרגישה שיש לה זכות גדולה ביחס לחיי כפי שהם היום. את יעל פגשתי רווקה בת 31, מתוסכלת מהקריירה ומחייה כפי שהיו. כיום אני נשואה ואם לשתי בנות ובן, שמחה מהדרך שבה אני מגשימה את עצמי.
אם תרצו יותר פרטים תוכלי לראות את הסיפור שלי והתהליך שעברתי בדיסק של סיפורי ההשראה שניתן, כחלק מערכת האימון העצמי שיצרה, הפיקה, כתבה והפיצה יעל.
אם אתם סומכים על עצמכם, זו הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר לשכלל את היכולות שלכם, ללא תלות במאמן, פסיכולוג או אפילו בלו"ז של מישהו אחר, אני ממליצה לכם על הערכה הזו מכל הלב (כן, גם לי יש אותה).
כמתאמנת של יעל, אני חושבת שאין תחליף למפגש איתה, שמשרה עליך שלווה וקבלה עצמית ובמקביל מעורר אותך לפעולה. לכן, יחד עם העבודה בהדרכת הערכה לאימון עצמי, הייתי מציעה לפרגן לעצמכם פגישת אימון עם יעל. מן הסתם כשתעברו את האימון העצמי ותרצו להעמיק עוד יותר בתהליך, תרגישו את הצורך הזה לבד.
 
הרבה הצלחה בהגשמת היעדים.
 

צורית ארמון


*************


שלום יעל, שבוע טוב.

 
 
די הקדמת אותי משום שרציתי לספר לך שבשבוע שעבר התקבלה ההחלטה בארגון שניסיתי לקדם במשך השנה האחרונה...
 
המנהל הגבוה בהיררכיה של היחידה שלי נתן גב משמעותי ואפשר בעצם להציג שוב את הנושא בפני אותו גורם שקיבל את ההחלטה ההפוכה לפני יותר משנה (בדיוק אותו הגורם שביקשתי להפגש עימו לפני מספר חודשים ולא אפשרו לי).
 
המצגת היתה קולחת וברורה. כל המנהלים הבכירים ביחידה שלי היו מגוייסים להחלטה שרציתי מאוד שתתקבל. היו לא מעט דעות מנוגדות בקרב הנהלה בכירה של יחידות אחרות, אבל לבסוף הצלחנו לשכנע.
 
צרם לי שמלכתחילה המצע שנאלצתי לעבוד עליו היה קשה ומסורבל, והיה מאוד מתסכל להחסם שוב ושוב בנסיונות לשנות אותו. רק לפני מספר חודשים "הבנתי" שעשיתי את שלי, ההחלטה נעשתה ואי אפשר לערער עליה יותר, והשלמתי עם זה שהגעתי למבוי סתום.
 
מסתבר שמבויים חסומים יכולים גם יכולים להפתח... אני מעריך את החסכון לחברה בלא פחות מ-10 מליון דולר, בעבודה הרבה יותר פשוטה, סטנדרטית ואינטגרטיבית.
 
אני חושב שגם המנהלים שלא הסכימו איתי מעריכים אותי ואת הדרך שלי יותר מבעבר. העובדים לא האמינו שאפשר להפוך החלטה כל כך אסטרטגית בארגון ופשוט באו ללחוץ לי את היד אחרי הישיבה.
זו עוד דוגמא מצויינת לכח של אמונה בעצמי ובחזון, לדעת להמשיך ולא להתייאש גם כשנדמה שיש לא מעט מכשולים וההתנגדויות. וגם שיעור ב"ויתור על שליטה" אחרי שהרגשתי שמיציתי את יכולותיי, "מסרתי" את המשך התנהלות הדברים הלאה.
 
Let it go - Let God.
 
"ותחסרינו מעט מאלוהים".
 
נדב
 
נ.ב.
אני רואה את החיוך שלך...

 ***************************
יעל,

הצלחת לקחת אותי למקומות אחרים בחשיבה וראייה
הרבה יותר רחבה לחיים בכלל ולתחום עיסוקי בפרט.
הצלחת לחשוף את הפוטנציאל ולסלק \"פחדים\"שהם רק בדמיונות שלנו.
מאחל לאנשים נוספים להכיר אותך כאדם וכמאמנת.

רמי.

******

מאמנת מדהימה

לא אשכח את האימונים שנתת לי בכל כך הרבה נושאים, הייחודי בינהם שנחרט בזיכרוני הוא בנושא התמודדות עם הפרידה הכואבת מבן זוגי. למרות שעל פניו היה נראה כי פני קדימה עדיין זו אחזה חלקים גדולים ונרחבים בחיי. הראית לי איך למקד את מחשבותי ובעיקר את רגשותי בעתיד ולשחרר את העבר דרך מסע אישי במדבר הזכרונות שלי.
אני מודה על הפגישה המבורכת בך בקורס המאמנים של כריזמה.

נועה

*****

יעל היקרה - מאמנת, חברה ואישיות ענקית
אני שמחה לפתוח את ספר האורחים באתר החדש שלך וגאה לספר לכל מי שמתעניין, עד כמה חוויית האימון אצלך מעצימה וממלאת.

כמאומנת בהווה וגם לשעבר עברתי תהליך שהביא אותי להישגים אמיתיים בתחומים בהם רציתי לעשות שינוי. העבודה - עזבתי מקום עבודה בו הייתי מתוסכלת מזה זמן רב ובתחום הזוגיות - התחתנתי בחודש שעבר אחר מערכת יחסים שהתחילה כחודשיים אחרי תום האימון בסדנה.

אני מאחלת לך הרבה בהצלחה בדרכך החדשה כמאמנת ומאחלת לכל מי שיעבור את התהליך איתך לעשות עבודה מאומצת ומשמעותית שתוביל לשינוי המיוחל וליהנות מתחושת ההישג שלקחתם את גורלכם בידכם ונחלתם הצלחה.

יעל היא הכתובת המועדפת למבקשים לבצע תפנית בחייהם.

בברכה,
צורית דורון

***********
  

 

 
 [Top]
לייבסיטי - בניית אתרים