yael-philosof - פרטים על מועדון התפתחות אישית

 

Back
דף הבית >> פרטים על מועדון התפתחות אישית
מועדון התפתחות אישית, הוא מועדון חברים סגור, למנויים בלבד, המהווה "בית חם", למי שרוצה להשרות את עצמו בתכנים מגוונים של השראה, ליישם, וליצור חיים המבוססים על בחירה, שפע, הצלחה וצמיחה אישית רוחנית.

הרעיון של הקמת מועדון חברים נמצא בראשי כבר תקופה ארוכה. עם זאת, תמיד היו דברים "יותר חשובים" שצריך לטפל בהם והרעיון נדחה ל"פעם, כשיהיה לי יותר זמן"...

לפני מס' שבועות, עשיתי סקר לגבי התחומים שמעניינים את החברים במועדון "הטיפ השבועי"כדי לכתוב יותר תכנים בנושאים האלה ואחד הדברים המרכזיים שעלו מן הסקר וחזר על עצמו אצל לא מעט אנשים, היה עניין התחזוקה, והיישום של הידע, מה שהפך את הנושא להיות מספיק חשוב כדי להשקיע את הזמן והמשאבים הנדרשים ולהקים את המועדון.

להרבה אנשים יש המון ידע ותובנות לגבי החיים שלהם, אז למה כל כך מעט מצליחים להגשים את החלומות שלהם, לעבוד בעבודה שהם אוהבים, להצליח יותר, להיות בסביבה מעצימה, ועוד... והכי חשוב להבין, איך מערכת היחסים שלהם עם עצמם משפיעה על כל שאר מערכות היחסים שלהם (כולל עם כסף)?

חלק מהאנשים שענו על הסקר, סיפרו לי שהם מתרגלים זמן מה את מה שלמדו, אך מהר מאד ההרגלים הישנים, שאימצו לעצמם לאורך שנים, חוזרים לתפוס את הבמה ובעצם החתיכה החסרה ב"פאזל" הזה של החיים זה, איך מתחזקים את זה לאורך זמן והופכים את הידע לדפוסי חשיבה והתנהגות חדשים...
 
יש הרבה מאד אנשים שבאמת מוכנים לעשות עבודת מודעותשינוי פנימילצאת מאזור הנוחות ולפרוץ קדימה, אך איכשהו, אחרי כמה שעות, ימים, או שבועות שתירגלו את הדפוסים החדשים, הם "הרימו ידיים", חזרו לחשיבה שלילית, נתנו לאגו ולפחד לתפוס פיקוד, "עיגלו" פינות, לא התמידו ו"שברו את הכלים"... מכאן, הדרך חזרה לאותו מצב של לפני שהחליטו לעשות שינוי, היתה קצרה.
החזרה למצבם הקודם, יצרה הפעם תסכול הרבה יותר גדול, כיוון שכל עוד הם לא היו מודעים לכך שיש דרך אחרת, שהם יכולים לשנות ולהשתנות, הם חיו בדרך שידעו. מאז שלמדו אפילו איך הם יכולים לשנות ושזו אחריותם הבלעדית, הם יודעים שיש דרך אחרת והם לא יכולים להתעלם מכך שהם יודעים והמחשבה על כך שהם לא מצליחים ליישם אותה, מכאיבה ומעיבה על חייהם. ההבנה שהם בוחרים לחיות חיים המבוססים על אוסף של ברירות מחדל, במקום לקחת אחריות מלאה וליצור את החיים שהיו רוצים, מתוך בחירה מודעת, מכאיבה מאד ומתסכלת  ויש לה אפקט שמשתקף גם בסביבה. זוכרים מה ג'וני ווימברי אמר: אם יש סביבך תשעה בכיינים, נחש מי הבכיין העשירי וכנ"ל אם יש סביבך תשעה מצליחנים

 
מועדון התפתחות אישית הוקם כדי לתת פיתרון לעניין הידע, התחזוקה והתמיכה ויצר קהילה של אנשים עם מטרות דומות: להגשים, להצליח, ליצור חיים של שפע ואהבה

כמי שמתרגלת יום יום, במשך שלוש, ארבע, שעות עבודת מודעות (כן, קמים מוקדם), אני יודעת כמה דברים:

* ראשית, חשוב ל"השרות" את המוח שלנו בתכנים של התפתחות אישית. זה אומר להקשיב לדיסקים באופן עקבי, לקרוא, לראות סרטים, לאמץ "שפה" אחרת, על בסיס יומיומי, על מנת ליצור דפוסי מחשבה והרגלים חדשים. אין מנטור אחד (לפחות שאני מכירה), שלא "משרה" את עצמו בתכנים מסוג זה, ברמה היומית.

*ככל שאנחנו קוראים, מקשיבים ומתרגלים יותר, כך אנחנו מעלים את התדר שלנו ובהתאם לזה אנחנו גם "מושכים" דברים, אנשים ונסיבות לחיים שלנו. ככל שהתדר שלנו גבוה יותר, "נמשוך" יותר הזדמנויות, אנשים מדהימים וחוויות חיוביות לחיינו.

*בוב פרוקטור חוזר ואומר שיש שתי דרכים לשנות פרדיגמות (אוסף של הרגלים הכוללים מחשבותדפוסי התנהגותערכים ואמונות שאימצנו לעצמנו): האחת היא בעקבות טראומה שעברנו, שמשנה את דרך ההסתכלות שלנו על החיים, והשנייה היא באמצעות חזרה ושינון. (ואם עולה בך השאלה למה לשנות פרדיגמות, התשובה לכך היא, שהן הבסיס לתוצאות אליהם אנחנו מגיעים בחיים. אם לא הגעת לתוצאות שרצית, כנראה שיש לך פרדיגמות ש"תוקעות" אותך - גם אם הן לא במודע).

*חשוב להקיף את עצמנו עם אנשים חיוביים ומעצימים. בדרך כלל אנחנו מושכים לחיים שלנו אנשים שדומים לנו ו/או שבאים ללמד אותנו את השיעורים שאנחנו צריכים ללמוד

*ככל שנעמיק בנושאים של התפתחות אישית, כך נגלה יותר את העוצמה שלנו ואת היכולת שלנו לברוא. לעיתים אנחנו יכולים לקרוא או להקשיב למשהו עשרות פעמים ובכל פעם "נופלים לנו אסימונים" אחרים. המידע תמיד פוגש אותנו במקום בו אנו נמצאים ומשם עוזר לנו להתקדם.

*הטבע תמיד שואף להתפתחות וגדילה. כחלק מהטבע, גם אנחנו שואפים לזה (רק לא תמיד מאמינים שאנחנו יכולים לגדול ולהשיג יותר). מה שלא מתפתח קמל ונעלם.
איך העולם נעשה "קטן" בזכות התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט וכמה הזדמנויות זה הביא לחיינו... עד שנת 94, שחברת סלקום הוקמה, טלפון נייד היה רק ל"עשירים". היום אין מי שיכול לדמיין את עצמו בלי טלפון נייד, אפילו הילדים... 
אנחנו חייבים להתפתח ולחלוק עם העולם את המתנה שנועדנו להיות

*כתוב בספר בראשית: "וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים: נַעֲשֶׂה אָדָם בְּצַלְמֵנוּ כִּדְמוּתֵנוּ, וְיִרְדּוּ בִדְגַת הַיָּם וּבְעוֹף הַשָּׁמַיִם, וּבַבְּהֵמָה, וּבְכָל [חית] הָאָרֶץ, וּבְכָל הָרֶמֶשׂ הָרֹמֵשׂ עַל הָאָרֶץ! וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת הָאָדָם בְּצַלְמוֹ, בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ, זָכָר וּנְקֵבָה בָּרָא אֹתָם (א 26-27). "
נבראנו בצלמו של אלוהים ועלינו לגלות את העוצמה הזו של הבריאה בתוכנו ולכן עלינו ללמוד, להתפתח ולהכיר מי אנחנו באמת. המחשבה על המוגבלות שלנו, היא תפישה אנושית. רק כאשר אנחנו מצליחים להתעלות מעליה ולהתחבר לרוח, אנחנו מבינים שהכל אפשרי.

*חשיפה לתכנים של המנטורים מהגדולים בעולם, בתחום ההתפתחות האישית, אותם היכרתי באופן אישי.

באזור החברים של "מועדון התפתחות אישית", תוכל/י לקבל כבר היום, הרבה מאד מידע מרוכז ומתחדש, בתחום ההתפתחות האישית, גישה לחומרים שהכנתי וליקטתי לאורך זמן ולהרבה חומרים חדשים, שיעלו לאתר באופן קבוע.

כמו כן, לחברי המועדון תהיה קבוצה סודית בפייסבוק, אליה כל חבר יוכל לצטרףאם בחר בכך. בקבוצה תוכלו לשתף, להתייעץ, להיות שותפים לאחריות ולתמוך בתהליך ההתפתחות אחד של השני. (ההתחברות לקבוצה בפייסבוק נעשית בכפוף לבקשת הצטרפות של כל חבר). 

תאריך פתיחת המועדון הוא: 04.02.14, ונכון לרגע הפתיחה, יש באתר המון חומרים, שיכולים לספק לך עניין לאורך זמן (36 כתבות, 10 קישורים לסרטים בנושאי מודעות והתפתחות אישית, מעל ל - 30 סרטונים שלי, מעל ל - 20 סרטונים של המנטורים שלי, המלצות על ספרים, אוכל למחשבה ועוד...) לאורך שנת 2014, תוכפל כמות התכנים

מה עוד נותנת לך חברות במועדון?

ריכוז של תכנים בנושאי מודעות והתפתחות אישית, מהארץ ומהעולם.

חיסכון בזמן - אין לך צורך לחפש באינטרנט תכנים שלא ידעת על קיומם.

הגישה שלך לתכנים היא 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. דבר המאפשר לך חזרה על דברים שמהדהדים בתוכך ושחשוב לך ליישם

שיתוף ותובנות ממי ש"חיה" את הנושאים והרעיונות האלה ומיישמת אותם ברמה היומית.

הזדמנות "להשרות" את המוח בתכנים שמעודדים התפתחות אישית.

אני מעודדת אותך לאמץ כהרגל להיכנס לאתר ככל היותר, להתמקד כל פעם בנושא מסוים ולתרגל אותו, עד שיהפוך לדרך חיים

הערות:

בכל פעם שאעלה חומרים חדשים, אשלח לך מייל, ליידע אותך על כך.

כדי להגדיל את החשיפה גם לחלק מהמנטורים שלי, חלק מהחומרים באתר באנגלית

כל זה ועוד... בהשקעה מצחיקה של כוס קפה אחת, לחודש, או במילים אחרות, 60 אגורות ליום

ההשקעה בחברות היא סוג של "דמי רצינות", שיעודדו אותך להיכנס לאתר ולעשות עבודה יומית. עם זאת, זו השקעה נמוכה במיוחד, כדי שכולם יוכלו לעמוד בה וזה לא מה שימנע ממך להצטרף.

כל מה שנותר לך עכשיו,זה: לסגור את הדף הזה, לגלול את העכבר לראש הדף, להירשם, לחכות לאישור ואז דרך עמוד הבית, להיכנס למועדון. (הכניסה דרך לחיצה על התמונה שלי, בתחתית דף הבית באתר).

בכל שאלה, אני כאן בשבילך,

coach10@walla.com

054-4923833

יעל.
© כל הזכויות שמורות ליעל פילוסוף


[Top]
לייבסיטי - בניית אתרים