yael-philosof - ערכת עשרה כלים לאימון עצמי - דיגיטלי

 

Back
דף הבית >> ערכת עשרה כלים לאימון עצמי - דיגיטלי
שם המוצר/פריט:ערכת עשרה כלים לאימון עצמי - דיגיטלי
מחיר מחירון:₪699.00
המחיר שלנו:₪570.00
מע"מ:כולל מע"מ
סה"כ המחיר:₪570.00

הוסף לסל 


מידע נוסף
עשרה כלים לאימון עצמי - כל אחד יכול!

הרעיון ליצירת ערכת כלים לאימון עצמי נולדה מהחוויה האישית שלי ומנסיונם של לקוחותיי. המטרה של הערכה היא לתת כלים ברורים, עוצמתיים וישומיים, ליצירת שינויבחיים.
להתחיל מחדש, כאן ועכשיו. כל אחד יכול!

♥ תוכל/י לעבוד עם הערכה בזמנך.
 תוכל/י לחזור שוב ושוב לחלקים בערכה, ש"מדברים" אליך יותר.
 תקבל/י אפשרות לקרוא ו/או להקשיב לדיסקים, בהתאם לדרך הנוחה ביותר עבורך ובנוסף, לצפות בדיסק בו אנשים שהשתמשו בכלים ועשו שינוי חולקים את סיפור מסעם.
 הערכה נשארת שלך ולכן תוכלי לשוב ולעבוד איתה בכל זמן ולגלות שבכל פעם היא "תפגוש" אותך בנקודה העכשווית בה את/ה נמצא/ת.
 תקבל/י כלים עוצמתיים מתחום האימון הרוחני, ליצירת "גן העדן" שלך, על פני האדמה.
 תקבל/י כלים פרקטיים ליצירת חיים המבוססים על בחירה מודעת ולא על ברירת מחדל.
 תקבל/י כלים שיעזרו לך בהתנהלות אפקטיבית יותר בבית, בעבודה ועם האנשים האחרים בחייך.
 תלמד/י לקחת אחריות מלאה על החיים שלך ושלך בלבד. (אנחנו לא אחראים על אנשים אחרים, התנהגותם, רגשותיהם וכד').
 תלמד/י איך חלומות אכן מתגשמים.
 תיהנו מבונוסים בשווי מאות שקלים, שיתמכו בתהליך ההתפתחות האישית שלך.
ערכת 10 כלים לאימון עצמי מיועדת, לאנשים שלא מוכנים יותר להתפשר על מצב של כאב, תקיעות, או חוסר סיפוק – ויודעים שמגיע להם יותר
. אנשים שמוכנים להיות מחויבים לעצמם, במאה אחוז, שמוכנים להשקיע בדבר הכי יקר והכי חשוב – הם עצמם ורוצים לקחת אחריות מלאה, על החיים, הרגשות, המחשבות, המעשים, דרך ההתנהלות, ומערכות היחסים שלהם, על מנת ליצור חיים מלאים, עשירים ומאושרים יותר, ממה שחוו עד כה.


                                  לקחת אחריות מלאה על חיינו

הרגשת פעם את התסכול שלא מבינים אותך? שנוהגים בך בחוסר צדק? חווית את תחושת הקורבן? ידעת שמגיע לך הרבה יותר ממה שיש לך ולא הבנת מה קורה כאן? ראית איך האחרים מתקדמים, מצליחים ומשאירים אותך מאחור? רצית עזרה ולא היה לך את האומץ לבקש? נגעת בהצלחה, אך לא ממש חווית אותה? חיכית שמישהו ישים לב לפוטנציאל שלך - וזה לא קרה? זה לא גזירה משמיים - זו בחירה!

בדרך כלל הצורך שלנו בשינוי, נובע ממצב של קושי, מהתקיעות שאנו חווים, מה שמביא אותנו להבנה שכדי לחוות חוויה אחרת, עלינו לקחת אחריות מלאה על החיים שלנו.
לקחת אחריות, זה להבין שכל דבר שקיים במציאות שלי, התחיל ממני. יש לנו מערכת יחסים אחת בחיים - עם עצמנו, כל שאר מערכות היחסים הן השתקפויות של מערכת זו.

מרתק אותי כל פעם מחדש לראות, את לקוחותיי, שמסתכלים עלי בתדהמה, כשאני אומרת שכל מה שקורה בחייהם הוא השתקפות שלהם עצמם ואיך תוך כדי תהליך, פתאום "נופלים האסימונים" ואנחנו רואים, איך הם אלה שיצרו את הדברים הבלתי רצויים/מובנים בחיינהם, (כמו גם את הדברים הנפלאים).
 


               להתחיל מחדש? זה אפשרי!!! 

אם הגעתם עד כאן, כנראה שאתם מאלה שחשוב להם להשקיע בעצמם, רוצים לעשות שינוי ומוכנים לצעד הבא. ערכה זו אפקטיבית ליצירת שינוי בחיים, לאהבה עצמית גדולה יותר ולהתפתחות אישית ורוחנית. היא פרקטית, מיועדת לעבודה יומיומית ולהטמעתה כדרך חיים. הכוח של הערכה בכך שהיא תלווה אתכם לאורך שנים ותמיד תוכלו לחזור ולהשתמש בה, על מנת להעמיק את ההבנות ולשדרג את הביצועים, בכל תחום בחייכם. 


"עשרה כלים לאימון עצמי", מעניקה כלים ליישום יומיומי, לעבודה עצמית או עם הקרובים לך. זהו תהליך של מודעות, התפתחות אישית ואהבה, שיוביל אותך להכיר את עצמך, בדרכים שלא ידעת קודם, להגדיר מטרות ראויות, וליצור את השינוי המיוחל וחוויה שלהצלחה.
 
ערכת "עשרה כלים לאימון עצמי" תעזור לך:

√ ללמוד לקחרת אחריות מלאה על החוויות שלך וליצור את החיים שהיית רוצה.

√ לחוות חיים מלאים יותר באהבה, שמחה והצלחה.

√ לחוות שיפור בכל מערכות היחסים שלכם.

√ להכיר את עצמך ואת העוצמות שלך, בדרך שלא היכרת מעולם.

√ ללמוד לשתף פעולה עם החלק הרוחני שבך, כמקור לתמיכה בהשגת המטרות שלך.
 אפשר וכדאי לחלוק את הערכה, עם בני המשפחה והחברים, מתוך ידיעה, שהיא מתאימה לכולם, ותפגוש כל אחד בנקודה שלו ובהתאם לצרכים שלו.
 ניתן לחזור אל הערכה גם אחרי שהכלים הפכו לדרך חיים, על מנת "להתרענן" וליישם את הכלים בתחומים נוספים. אני מאמינה, שדרך הסיפורים של אחרים והשיתוף בסיפורנו שלנו, קל לנו יותר להרגיש את ההזדהות – במיוחד ברגעי קושי, וליצור לנו מערכת תמיכה מחזקת. (לא אנשים שיאמרו כמה המצב שלנו קשה ותקוע, אלא להיפך, כאלה שהיו שם, שמבינים את התחושה, שלא ויתרו לעצמם – וזכו בתגמול).

אין צורך בידע קודם. הערכה מספקת את כל ההסברים, ופוגשת כל אחד במקום בו הוא נמצא, ללא שיפוט, ללא התניה אלא, כנקודת זינוק ומקפצה ליצירת שינוי

הערכה מכילה:

5 קבצי אודיו לשמיעה בבית, בדרך ובמשרד, בהם ניתן הסבר על כל כלי וסיפור הקשור לכלי.

סרט השראה  עם סיפורים אמיתיים של אנשים, שאימצו את הכלים לחייהם והסכימו לשתף בחוויה שלהם, במטרות שהציבו לעצמם, בכלים בהם השתמשו ואיך זה תמך בתהליך הצמיחה שלהם, בתקופות מאתגרות בחייהם.
 
ספר אלקטרוני (קובץ PDF) שהוא תמליל הידע הנמצא בדיסקים, עם תוספות חשובות. מטרת התמלול, לתת אפשרות להדגיש דברים חשובים, מתוך מחשבה שיותר קל ונגיש לחזור לטקסט ובנוסף, זה נותן הזדמנות, להטמיע את המידע דרך החושים השונים.

חוברת עבודה אלקטרונית (קובץ PDF) אותה כדאי להדפיס עם תרגילים לאימון עצמי. תרגול של הכלים, מביא להבנה וליצירת דפוסי מחשבה והתנהגות חדשים, שמחליפים את אלה שלא משרתים אותנו ו/או את המטרות שלנו יותר. ככל שנתרגל יותר, ניצור שינוי מהיר ועוצמתי יותר.
המטרה, להעביר את הידע שיש לנו, מהרובד השכלי - ההבנה, לחוויה כוללנית, היוצרת שינוי. ההתנסות, מאפשרת לנו לחוות את הדברים, מעבר לרובד המנטלי, (דרך השכל), גם ברבדים הרגשי, הרוחני והפיזי ומכאן היא מובילה אותנו להבנה אחרת, היוצרת שינוי,הזדמנות לצמיחה, ומיצוי טוב יותר הן של הפוטנציאל שלנו והן של הפוטנציאל שהחיים מציעים לנו.
                   שימו לב לבונוסים בהמשך...
                                            גם אתם יכולים!
 
אם את/ה מרגיש/ה שמגיע לך יותר.... הערכה תיתן לך מענה ותתמוך בתהליך צמיחה תמידי.
 
השקעת בערכה  - השקעת בעצמך!!!

רוכשי הערכה יקבלו מס' בונוסים:

פגישת אימון איתי מתנה - אימון חד - פעמי ממוקד. (ניתן לממש את השובר עד שלושה חודשים מיום רכישת הערכה - האימון יכול להיעשות בפגישה אישית, בטלפון או בסקייפ).

הקלטה של ובינר שעשיתי בנושא החזון - מתנה.

המדריך לאהבה עצמית - ספר אלקטרוני - מתנה

מי האויב הכי גדול שלך ואיך אפשר להתיידד איתו - ספר אלקטרוני - מתנה


אתם לא לבד...! - גישה אישית למייל שלי, בשאלות שמתעוררות לגבי עבודה עם הערכה.       מה ההשקעה שלך?

האמת, שלהשקעה שלנו בעצמנו - אין מחיר, מכיוון שאיכות החיים שלנו,
היא הדבר היקר ביותר שיש לנו. 


מחיר הערכה הדיגיטלית:  749 ש"ח ניתן לחלק עד 7 תשלומים. 

או בתשלום אחד ע"ס 570 ש"ח.


לרכישת הערכה בתשלומים יש ללחוץ כאן

לרכישת הערכה במזומן יש ללחוץ כאן
 
הערה:
אמא שלי לימדה אותי, שכשקונים מוצר בעל ערך, הערך נשאר זמן רב אחרי ששוכחים מההוצאה הכספית. 

להזמנת הערכה עכשיו, לחצו על המחיר שמתאים לכם ותועברו לדף הסליקה המאובטח.

ועוד הערה חשובה:

אם אתם לא מתכוונים להתחייב לעצמכם ולעשות באופן קבוע את התרגילים המוצעים בערכה, אל תרכשו ערכה זו. כנראה, היא לא מיועדת עבורכם. ערכה זו לא תהיה אפקטיבית, אם תהיה מונחת על המדף, בארון, או בכל מקום מכובד אחר. 
ערכה זו היא פרקטית, מיועדת לעבודה יומיומית, ולהטמעתה כדרך חיים. 
[Top]
לייבסיטי - בניית אתרים