yael-philosof - אימון אישי - המלצות

 

Back
דף הבית >> אימון אישי - המלצות
אימון אישי
"יעל היקרה,

אני מכירה לך תודה מעומק הלב על אימון ממוקד, חד ומושחז...
 
בזכות החידוד והמיקוד להפליא הצלחתי לנוע לקראת השגת מטרתי החדשה.
 
יכולתך להקשיב, להבין ולסייע לי בליטוש היהלום שבי, תוך כדי הנחלת זרעי המדריך לאהבה עצמית - מינפה אותי וממנפת אותי כאן ועכשיו לשחקים חדשים, מקומות של בחירות וקבלת החלטות מתוך מודעות ומוכנות עצמית.
 
מודה לך על הרצון הטוב, היצירתיות והאותנטיות בשלבים השונים בתהליך - מכתיבת המדריך, שמרגיש לי בפנים כאילו נכתב למעני, בזכות החיבור לכל מילה כתובה, ועד לבחירת הקלף המנצח, שחיזק את בחירותיי.
 
מאחלת לך המשך חיזוקים והכוונות בליבם של הבריות...
 
מוקירה, מעריכה - 
 
מיכאלה"

********


חודש נובמבר לקחתי אימון בן 12 מפגשים אצל יעל כאימון אישי, לאחר שעברתי קורס אינטרנטי אצלה שנתיים קודם. האימון כלל שניים עשר מפגשים שהתחילו בבדיקת מצבי בתחומים שונים בחיי המצב המצוי והרצוי. בהתאם בכל מפגש עבדנו על אחד מהתחומים בין לבין יעל תרגילה איתי תרגילים שונים במטרה לשנות את השקפת עולמי כלפי היקום וכלפי עצמי. דרך אימון זה למדתי כי המערכת היחסים עם עצמי היא זו שתקבע את יחסי עם הסביבה והיקום והכל השתקפויות... נושאים חשובים כמו אמונה שחרור שליטה והחשוב ביותר לשים את עצמי במקום הראשון חלחלו אט אט בין המפגשים. אני ממליצה לכל אחד ואחת המעוניינים לעשות שינוי לקחת חלק באימון שמזמן עבודה על נושאים שתוקעים ומגבילים אותנו מלהיות מי שאנחנו ולחיות כמו שאנחנו רוצים"..

גילה

*******"ליעל הגעתי בתקופה רעועה משהו בחיי, ירודה אנרגטית, פגיעה, עטופת רחמים עצמיים, מלאת ציפיות, אכזבות, נסיון לרצות, לא מוצאת את עמוד השדרה שיזקוף קומתי. ברגישות אך גם בנחישות שלא נותנת לי להתחמק מעצמי הובילה אותי יעל תחילה למודעות, להבנה ומשם ליישום ביום יום.
המוטו: כל מה שקורה לך הוא השתקפות של משהו בך, מערכת היחסים האחת שיש לנו היא עם עצמנו! כשמתחילים להבין, להפנים וליישם, עושים את השינוי בתוכנו. כמו אבן שנזרקת לאגם ויוצרת מעגלי אדוות הולכים וגדלים, כך השינוי הפנימי מוביל לשינוי חיצוני שמתפשט במעגלים הולכים ומתרחבים בכל תחומי החיים.

הדרך היא שלי לעשותה, הכלים ניתנו.
תודה ליעל היקרה.

ר."


*******

"לפני שהגעתי ליעל הגעתי במשך תקופה ממושכת למטפלת בשיטת cbt, היא הצליחה לקדם אותי בדברים מסוימים ובדברים אחרים הרגשתי תקוע לחלוטין. מה שכן, היא אמרה לי באחת הפגישות שאני לא אוהב את עצמי. ניסיתי בפגישות עמה לשפר את האהבה העצמית שלי אך ללא הועיל.

חיפשתי בגוגל אנשים שזה תחום התמחות שלהם, ראיתי כמה וביניהם גם את יעל. ראיתי שיעל כתבה ספר "המדריך לאהבה עצמית"  ומשום שלא רציתי להוציא עוד כסף על פגישות יקרות - החלטתי לרכוש את הספר ולעזור לעצמי.
הספר מקסים אך בכל זאת רציתי יותר. במקום העבודה שעבדתי שנאתי כמעט את כל המחלקה שלי, ממש שנאה עזה. כל יום הייתי חוזר הביתה ומספר לאשתי מה ההוא אמר לי מה ההיא אמרה, איך אני פגוע וכמה הם תת רמה/רעים/לא מתורבתים וכו'.
ההערכה העצמית שלי הייתה מאוד נמוכה והרגשתי קורבן של החיים בכלל, של הילדות הקשה שהיתה לי ושל האנשים הסובבים אותי כעת.

ראיתי שיש ליעל קורס אינטרנטי לשיפור האהבה העצמית והתקשרתי אליה כדי לברר עליו.

שוחחתי עם יעל, והיא שאלה אותי שאלות והסיקה שאני צריך יותר מקורס אינטרנטי, היא אמרה שבמקרה שלי היא ממליצה לי על אימון אישי.

מיד חשבתי שהיא מנסה למשוך כסף והייתי זהיר, בנוסף הייתי מאוד סקפטי לגבי היכולת של מאמן אישי לעזור לי מאחר ולא לומדים אימון אישי באוניברסיטה, ואם מישהי שכן למדה באוניברסיטה לא הצליחה לעזור לי כיצד מאמן אישי יוכל לעזור. העליתי זאת בפני יעל ויעל ענתה שהרי הייתי אצל מטפלת שכן למדה באוניברסיטה והיא לא הצליחה לעזור לך בתחום שרצית.
הסברתי לה גם שהוצאתי המון כסף ואני זהיר עם העניין. יעל הבטיחה לי שבמידה ולא אהיה מרוצה מהאימון - אוכל תמיד להפסיק ולקבל את החלק היחסי.

ניתקתי את השיחה, התייעצתי עם אשתי לגבי כדאיות וההוצאה הכספית שכרוכה בעניין והיא חשבה שכדאי להשקיע כסף בנושא מאחר וכל כך לא טוב לי במקום העבודה, וההרגשה שלי כל כך לא טובה. התקשרתי ליעל ואמרתי לה שאני נותן לזה צ'אנס.

אחרי הפגישה הראשונה  עוד הייתי סקפטי כהרגלי אבל לא לאורך זמן.

יעל ביקשה שנגדיר יעדים לאימון. אמרתי לה שאני מעוניין לעבוד רק על האהבה העצמית וההערכה העצמית שלי, היא אמרה שנעבוד עליהם אך היא רוצה שיהיו גם יעדים מדידים (כאלה שנוכל למדוד את השיפור במהלך האימון).

באותו הזמן סיימתי קורס של תכנות וחיפשתי עבודה ראשונה בתחום. החלטנו ששני היעדים המדידים לתקופת האימון יהיו לשפר את מערכות היחסים שלי עם העובדים במחלקה שלי ולהגיע לראיונות עבודה בתחום שלמדתי.

במהלך האימון איכות חיי השתפרה בצורה מהותית ביותר.

הפסקתי לספר לעצמי שאני קורבן של אנשים והתחלתי לקחת אחריות על רגשותיי.

שיפרתי את מערכות היחסים שלי עם העובדים במחלקה שלי, מצאתי עבודה בתכנות בשכר שאני ויעל הגדרנו ( גבוה ב40% ממה שחשבתי לבקש בראיונות עבודה), ההערכה העצמית שלי והאהבה העצמית שלי השתפרו מאוד, למדתי לנהל את ההוצאות הכלכליות בצורה מאוזנת, כך שאני ואשתי הפסקנו להיעזר בהורים דבר שגם תרם להערכה ולביטחון העצמי. ובכלל קיבלתי כלים שמשמשים אותי וישמשו אותי גם בהמשך.

אחותי שלא ידעה כלל על האימון שאני עושה, ויוצא לנו להיפגש רק לעיתים רחוקות אמרה לי באחת משיחות הטלפון שלנו שהיא רואה שהרבה יותר טוב לי בחיים סוף סוף, ושהיא כל כך שמחה בשבילי.
 
לסיכום: אני ממליץ מאוד ללכת לאימון אישי עם יעל, היא תומכת ועוזרת המון לאורך כל הדרך ואתם תתקדמו בצורה משמעותית, רק צריך לקחת בחשבון שאם מגיעים - עושים עבודה עצמית". 


אריאל

*********


היי שמי מוטי גוטגילף,

אני רוצה לומר תודה למאמנת הענקית יעל פילוסוף!

 אני עובר תהליך של התפתחות אישית כבר כ 10 שנים. במהלך תקופה זו עברתי תהליכי אימון וסדנאות רבות וצמחתי המון! תהליכי האימון עוזרים לי ליצור בהירות בחיי ולהגשים את מטרותיי.
לפני כחצי שנה לקחתי צעד קדימה והפכתי משכיר לעצמאי לקחתי אחריות על עתידי הכלכלי, וכיום אני מפתח עסק באמזון.

הגעתי ליעל על מנת להתאמן על קבלת ההצלחה בחיי. כן, כן באתי להתאמן על קבלת ההצלחה, כי כמו שיש לנו פחד מכישלון כך גם יש לחלקנו פחד מההצלחה, ואני רציתי להסיר את החסם הזה! בנוסף רציתי לחזק את הערכתי העצמית.

במהלך האימונים יעל נתנה לי כלים, ויצרנו בהירות בנושא של עתידי הכלכלי, והרגשתי כלפי ההצלחה. יעל הייתה קשובה אלי וידעה לפרגן כשצריך, לתמוך, ולעזור להתמקד במטרות שהצבתי, וידאה שאני עומד ביעדי ולפעמים נתנה  לי עצה טובה וניטרלית.
במהלך האימונים גיליתי אדם מדהים ואוהב שתמיד שמח לעזור גם בנושאים שלא קשורים לנושא האימוני. במחשבה שניה בעצם כל החיים הם אימון אחד גדול!
כיום העסק שלי צומח ואני מתקדם בצעדי ענק לעבר הגשמתי העצמית. אומרים שבכל תהליך התפתחותי מומלץ ליצור סביבה תומכת. יעל את היית לי ועדיין הסביבה התומכת שלי!!!

באהבה,

מוטי גוטגילף.********

"באמצע משבר חיפשתי מקום פרטי לחזק את עצמי, לעבד את ההווה ולחשוב על העתיד. הגעתי ליעל ללא מידע קונקרטי על שיטת האימון עם המלצה חמה מחברה. אחרי שיחת טלפון קצרה קבענו להיפגש. מצאתי ביעל לאורך האימון נכונות להבין לעומק את המקומות הכואבים והבלתי פתורים, להבין סיטואציות, קשרים אסוציאטיביים, משקעי עבר, והמציאות היומיומית, יחד עם 
אינטליגנציה רגשית גבוהה וחשיבה יצירתית לעקוף את המחסומים שהקמתי.
אני מרגישה שיעל ראתה אותי לאורך האימון כפי שאני, שמצאה את הקצב הנכון והייתה קשובה למקום הספציפי שהייתי בו בתהליך, לא וויתרה לי לרגע על ההסתכלות פנימה ולא נתנה לי לברוח לפתרונות קלים. מרגשת אותי במיוחד היכולת של יעל לעודד לתמוך ולראות את הטוב והמופלא מאימון לאימון.
 
אין לתאר את כמות ההבנות והשינוי שיעל קידמה בחיי. אני יודעת מה אני רוצה, מה אני מרגישה וגם יש לי כלים לצאת איתם לדרך. פלא".

גל

*********

התחלתי את המפגשים עם יעל דרך המלצה של חברתי לשעבר לפני כ-5 חודשים,
שבניהם הייתי חודש בחו"ל.
חברתי דאז שמעה על יעל מחבר נוסף שפשוט שינה את חייו בעקבות האימון והמליצה לי לעבור זאת.
באותה תקופה הייתי בצומת בחיים שמתקשרת למקום העבודה בו אני נמצא,
לחיי הזוגיות שלי שקצת דעכו, ליחסים ביני לבין עצמי (הבטחתי לעצמי הבטחות ולא עמדתי בהם) ובכלל למקומי בעולם, מכאן והלאה ולאן?
אני אדם די סקפטי בכל מה שקשור לאימונים רוחניים, קואוצ'ינג, פסיכולוגים ושאר עולמות אלו ואחרים, אך בשיחת הטלפון הראשונה שעשיתי עם יעל היה בה משהו שגרם לי לסמוך עליה ולתת בה אמון שהיא יודעת מה היא עושה.
לפני שבכלל היא זימנה אותי לאימון או אמרה לי שזה יכול להתאים לי היא החלה לשאול אותי שאלות על עצמי, על עיסוקיי, על הדברים שהייתי רוצה לשנות בעצמי ועל למה בכלל אני חושב שאימון רוחני זו הדרך? למרות שפניתי אליה כי בכלל רציתי אימון עסקי.
רציתי שמקום העבודה שלי ישתנה ורציתי לדעת איך אוכל להיות עצמאי מצליח בלי הפחד מכישלון ולעשות זאת כמובן בדרך הנכונה. אך טענתה הייתה שבכל תחום בחיים שבו אנו רוצים להצליח ולשנות חשובה יותר מכל המערכת יחסים שלנו עם עצמנו. אם נשפר, נתמיד ונטפח את המערכת יחסים הזו נראה תוצאות בכל התחומים בחיינו, משם הכל מתחיל.
הרמתי גבה, שאלתי את עצמי אם יש משהו שאני לא אוהב בעצמי או מסוכסך עם עצמי באיזו שהיא צורה? היה ברור לי שלא, אני אדם עם מעגלים חברתיים גדולים, יש לי משפחה אוהבת ותומכת, טוב לי עם עצמי ואני גם אוהב את עצמי אז מה יכול להיות בעייתי? אך אחרי השיחה חשבתי על זה וגיליתי שאולי יש כמה דברים שהייתי רוצה להשתפר בהם וקבעתי פגישה. אגב לכל אחד יש דברים שהיה רוצה לשנות בעצמו ו/או לשפר בחיים ולהתמיד בהם כמובן.
 
יעל הינה מאמנת מקצועית ומחוננת, היא קשובה בצורה בלתי רגילה לאדם היושב מולה, יש לה את היכולת לזהות מה באמת מסתתר בתוך הנשמה שלך, מהו הרצון האמיתי היושב שם בתוכך ומונע ממך להיות עצמך, להתחבר לאמת שלך וללכת בדרך שאתה כל כך רוצה ללכת בה אך משום מה מהסס או דוחה זאת לפעם אחרת.
היא שמה לפניך את הדברים על השולחן מציגה לך בצורה חכמה את מה שאתה בעצם מרגיש אך לא אומר.
לי היא גרמה לקחת את עצמי בידיים, להסתכל לאמת בעיניים ולהחליט שאני עושה שינוי, מתנתק מהרגלים נוחים שלא באמת משרתים אותי וחושב בצורה צלולה כנה ואמיתית.
כשכל זה מונח לך על השולחן אין לך ברירה אלא לשנות זאת לצורה בה באמת אתה רוצה לחיות אך מפחד להגיד ולעשות, כי פשוט התרגלת או שפשוט אתה בורח מהאמת. 

מאז עבודתי על עצמי ועם יעל פתחתי עסק עצמאי, התנתקתי מהעבודה הקודמת שכל כך היה לי קשה לעזוב, נפרדתי מבת זוגתי ב-3 שנים האחרונות (3 שנים פשוט לא הייתי בטוח אם זו היא, אך אהבתי אותה מאוד ועשיתי לבסוף את הצעד הנכון שאיתו אני כ"כ שלם), התחלתי להחמיא לעצמי, להיות גאה במי שאני, נכנסתי לכושר, התחלתי לאכול בריא ומחושב ואני פשוט מרגיש שאני יותר ויותר אוהב את עצמי מיום ליום. התחלתי פשוט לעבוד על עצמי ועל הדרך בה אני רוצה לחיות.
לסיכום: אין מחיר לאהבה והגשמה עצמית. אתה והפוטנציאל הקיים בך הוא ההשקעה המשתלמת ביותר !!!


בברכה,
בן

*********


יעל יקרה!
 
מאז שהתחלתי האימון אתך  (עד כה עברו רק 3 מפגשים!)
 
התרחש המפץ של חיי!!
 
במפגש של אתמול שאלת אותי: "איך את מרגישה?"  ועניתי לך: אני מרגישה מאד נרגשת, בתחושה שמהו נפלא ועצום התחיל להתרחש בחיי..!
 
אז זהו, שזה ממש כך, כאן ועכשיו, באים וקורים לי נסים!
 
מה שלא קרה ב- 73 שנות חיי, התחיל לקרוא מאז 3 השבועות האחרונות,
 
מאז שיצרתי קשר אתך,
 
ומהרגע שהתחלתי ליישם את התרגולים שנתת לי לבצע, התוצאות מגיעות במיידות
 
והן מרגשות, מפתיעות ומדהימות אותי עד עומק נשמתי!.
 
1. התחלתי לקבל כסף עבור הזמן והידע שאני נותנת לאחרים.
 
2. מערכות היחסים שלי עם נכדתי שנותקו, שוב התחדשו ובאופן הרבה יותר איכותיים,
 
3. עשיתי  עם נכדתי התרגול שעלי לשאול אם אני תוקפנית כלפיה, והתשובה שלה הייתה מרגשת ביותר, (אראה לך בפגישתנו  הקרובה ).
 
4. קצב התקדמות של הבנייה בשיתוף עם ילדיי, בימים האחרונים קיבל תאוצה, הוגבר וכבר רואים איך החלום רוקם עור וגידים.
 
5,מערכות היחסים שלי עם כול ילדיי משתפרים מיום ליום, תהליך שהתחיל זה זמן ,אבל  בזכות השיחות אתך, הפכו להיות יותר טובים ומאוזנים יותר.
 
6. גם מערכות היחסים עם השכנים שלי השתפרו והתאזנו...
 
7. והפנינה שבכתר!, התחלתי להשקיע את כול כולי, במערכות היחסים שלי עם עצמי... 
 
וכול זה... מאז שלוש השבועות בלבד! מאז שהתחלתי להתאמן אתך, ולפי ההתחלה טובה שכזאת, אני כבר יכולה לראות בעניי רוחי, כמה טוב ומעניין יהיה לי להמשיך לצעוד אתך, יד ביד מסע אל עצמי.
 
אני מלאת הכרת תודה לך!
 
מודה לבורא העולם על ששלח לי אותך להיות לי מורת דרך, בהמשך המסע שלי, בפרק הכי משמעותי ומרתק של חיי.
 
בברכה
 
אסתר

*********

יעל,

תודה רבה רבה על העזרה והכלים שנתת לי לגלות בתוכי.
כשנפגשנו הייתי מבולבל ומיואש. אך דרך הישירות, הכנות, יכולות הזיהוי המדהימות שלך והמקצועיות שלך, לאט לאט לימדת אותי לזהות את מי שאני בצורה הכי כנה; את הדברים שמצמיחים אותי, אך מאד חשוב גם את הדברים שמאטים אותי, שבעבר התעלמתי מהם והדחקתי אותם. עזרת לי להבין שאני צריך לחיות את החיים של דניאל ולא את של אף אחד אחר. הדברים הבסיסיים האלה והעבודה המסורה של שנינו הצמיחה אותי בכל כך הרבה דרכים שונות.

שוב תודה ובהצלחה בכל,

דניאל

***************

יעל יודעת להגיד את הדברים הנכונים ביותר, גם אם באותו רגע זה לא "נוח" לשמוע, ממרחק הזמן, היא צודקת....מומלץ ביותר לכל מי שעדיין לא ויתר על עצמו!

מיכל מ.

 
*********
יעל פילוסוף, מאמנת לחיים
אם תסתכלו על הפייסבוק שלה ועל כל מה שהאישה הזאת עושה ומייצרת, תחשבו שיש לה צי של עובדים. אבל זו תהיה טעות, כי הכל נעשה בעשר אצבעות אמונות ובטוחות.
עם יעל אני בקשר כבר הרבה שנים ואני מרגישה שיש לה זכות גדולה ביחס לחיי כפי שהם היום. את יעל פגשתי רווקה בת 31, מתוסכלת מהקריירה ומחייה כפי שהיו. כיום אני נשואה ואם לשתי בנות ובן, שמחה מהדרך שבה אני מגשימה את עצמי.
אם תרצו יותר פרטים תוכלי לראות את הסיפור שלי והתהליך שעברתי בדיסק של סיפורי ההשראה שניתן, כחלק מערכת האימון העצמי שיצרה, הפיקה, כתבה והפיצה יעל.
אם אתם סומכים על עצמכם, זו הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר לשכלל את היכולות שלכם, ללא תלות במאמן, פסיכולוג או אפילו בלו"ז של מישהו אחר, אני ממליצה לכם על הערכה הזו מכל הלב (כן, גם לי יש אותה).
כמתאמנת של יעל, אני חושבת שאין תחליף למפגש איתה, שמשרה עליך שלווה וקבלה עצמית ובמקביל מעורר אותך לפעולה. לכן, יחד עם העבודה בהדרכת הערכה לאימון עצמי, הייתי מציעה לפרגן לעצמכם פגישת אימון עם יעל. מן הסתם כשתעברו את האימון העצמי ותרצו להעמיק עוד יותר בתהליך, תרגישו את הצורך הזה לבד.
 
הרבה הצלחה בהגשמת היעדים.
 
צורית ארמון


*************


שלום יעל, שבוע טוב.
 
 
די הקדמת אותי משום שרציתי לספר לך שבשבוע שעבר התקבלה ההחלטה בארגון שניסיתי לקדם במשך השנה האחרונה...
 
המנהל הגבוה בהיררכיה של היחידה שלי נתן גב משמעותי ואפשר בעצם להציג שוב את הנושא בפני אותו גורם שקיבל את ההחלטה ההפוכה לפני יותר משנה (בדיוק אותו הגורם שביקשתי להפגש עימו לפני מספר חודשים ולא אפשרו לי).
 
המצגת היתה קולחת וברורה. כל המנהלים הבכירים ביחידה שלי היו מגוייסים להחלטה שרציתי מאוד שתתקבל. היו לא מעט דעות מנוגדות בקרב הנהלה בכירה של יחידות אחרות, אבל לבסוף הצלחנו לשכנע.
 
צרם לי שמלכתחילה המצע שנאלצתי לעבוד עליו היה קשה ומסורבל, והיה מאוד מתסכל להחסם שוב ושוב בנסיונות לשנות אותו. רק לפני מספר חודשים "הבנתי" שעשיתי את שלי, ההחלטה נעשתה ואי אפשר לערער עליה יותר, והשלמתי עם זה שהגעתי למבוי סתום.
 
מסתבר שמבויים חסומים יכולים גם יכולים להפתח... אני מעריך את החסכון לחברה בלא פחות מ-10 מליון דולר, בעבודה הרבה יותר פשוטה, סטנדרטית ואינטגרטיבית.
 
אני חושב שגם המנהלים שלא הסכימו איתי מעריכים אותי ואת הדרך שלי יותר מבעבר. העובדים לא האמינו שאפשר להפוך החלטה כל כך אסטרטגית בארגון ופשוט באו ללחוץ לי את היד אחרי הישיבה.
זו עוד דוגמא מצויינת לכח של אמונה בעצמי ובחזון, לדעת להמשיך ולא להתייאש גם כשנדמה שיש לא מעט מכשולים וההתנגדויות. וגם שיעור ב"ויתור על שליטה" אחרי שהרגשתי שמיציתי את יכולותיי, "מסרתי" את המשך התנהלות הדברים הלאה.
 
Let it go - Let God.
 
"ותחסרינו מעט מאלוהים".
 
נדב
 
נ.ב.
אני רואה את החיוך שלך...

 ***************************
יעל,

הצלחת לקחת אותי למקומות אחרים בחשיבה וראייה
הרבה יותר רחבה לחיים בכלל ולתחום עיסוקי בפרט.
הצלחת לחשוף את הפוטנציאל ולסלק \"פחדים\"שהם רק בדמיונות שלנו.
מאחל לאנשים נוספים להכיר אותך כאדם וכמאמנת.

רמי.

******

מאמנת מדהימה

לא אשכח את האימונים שנתת לי בכל כך הרבה נושאים, הייחודי בינהם שנחרט בזיכרוני הוא בנושא התמודדות עם הפרידה הכואבת מבן זוגי. למרות שעל פניו היה נראה כי פני קדימה עדיין זו אחזה חלקים גדולים ונרחבים בחיי. הראית לי איך למקד את מחשבותי ובעיקר את רגשותי בעתיד ולשחרר את העבר דרך מסע אישי במדבר הזכרונות שלי.
אני מודה על הפגישה המבורכת בך בקורס המאמנים של כריזמה.

נועה

*****

יעל היקרה - מאמנת, חברה ואישיות ענקית
אני שמחה לפתוח את ספר האורחים באתר החדש שלך וגאה לספר לכל מי שמתעניין, עד כמה חוויית האימון אצלך מעצימה וממלאת.

כמאומנת בהווה וגם לשעבר עברתי תהליך שהביא אותי להישגים אמיתיים בתחומים בהם רציתי לעשות שינוי. העבודה - עזבתי מקום עבודה בו הייתי מתוסכלת מזה זמן רב ובתחום הזוגיות - התחתנתי בחודש שעבר אחר מערכת יחסים שהתחילה כחודשיים אחרי תום האימון בסדנה.

אני מאחלת לך הרבה בהצלחה בדרכך החדשה כמאמנת ומאחלת לכל מי שיעבור את התהליך איתך לעשות עבודה מאומצת ומשמעותית שתוביל לשינוי המיוחל וליהנות מתחושת ההישג שלקחתם את גורלכם בידכם ונחלתם הצלחה.

יעל היא הכתובת המועדפת למבקשים לבצע תפנית בחייהם.

בברכה,
צורית דורון

***********


 
[Top]
לייבסיטי - בניית אתרים